EFOP-1.10.3-17-2017-00010

humánerőforrásfejlesztés képzési programok megvalósításával a Hetényi Géza Kórházban

EFOP-1.10.3-17-2017-00010 „Képzési programok a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézetben”

Közel 60 millió forintos uniós támogatásnak köszönhetően a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet egészségügyi humánerőforrás képzési programját valósítja meg a hiányszakmaként jelentkező szakmák esetében. A fejlesztés keretében két támogatható tevékenység elvégzését vállalja: szakképesítést biztosító képzést és szakorvosi képzést. A fejlesztés eredményeként 19 szakdolgozó szerez szakképesítést és 1 orvos szakorvosi továbbképzési licenct. A képzések során a munkavállalók motivációs ösztöndíjban is részesülnek. A projekt célja, hogy az egészségügyben biztosított megfelelő mennyiségű és minőségű humánerőforrás következtében javuljon az egészségügyi ellátás színvonala.