EFOP-2.2.18-17-2017-00012

automatizált gyógyszeradagoló rendszer beszerzésével korszerűsödik a Hetényi Géza Kórház

EFOP-2.2.18-17-2017-00012 „Biztonságos gyógyszeradagolás feltételeinek kialakítása a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézetben”

Közel 200 millió forintos uniós támogatásnak köszönhetően a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet automatizált gyógyszeradagoló rendszer bevezetését, illetve az illeszkedő informatikai fejlesztését valósít meg. A fejlesztés eredményeként betegszintűvé, személyre szabottá válik a gyógyszerelés, garantálja a beteg-, és gyógyszerbiztonságot, csökkenti a kórházban töltött napok számát, a betegelégedettségi szint emelkedését eredményezi.