EFOP-2.2.20-17-2017-00014

diagnosztikai eszközök beszerzésével korszerűsödik a Hetényi Géza Kórház

EFOP-2.2.20-17-2017-00014 „Ultrahang eszközpark fejlesztése a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézetben”

Közel 50 millió forintos uniós támogatásnak köszönhetően a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet újabb diagnosztikai eszközbeszerzést valósít meg. Az intézet már a korábbi években is végzett hasonló fejlesztéseket így eszközparkja folyamatosan megújul. A fejlesztés eredményeként beszerzésre, telepítésre és üzemeltetésre kerülő ultrahang diagnosztikai eszközök a jelenlegi eszközökhöz képest magasabb technikai színvonalat képviselnek, melyek a Központi Radiológiai Osztály és az Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály munkáját segítik.

diagnosztikai eszközök beszerzésével korszerűsödött a Hetényi Géza Kórház

Közel 50 millió forintos uniós támogatásnak köszönhetően a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet újabb diagnosztikai eszközbeszerzést valósított meg. Az intézet már a korábbi években is végzett hasonló fejlesztéseket így eszközparkja folyamatosan megújult. A fejlesztés eredményeként beszerzésre, telepítésre és üzemeltetésre került ultrahang diagnosztikai eszközök a jelenlegi eszközökhöz képest magasabb technikai színvonalat képviselnek, melyek a Központi Radiológiai Osztály és az Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály munkáját segítik.