Kedves üzenetek érkeztek az adománnyal

„Tudjuk, hogy most dupla erőbedobással dolgozol értünk; mi energiával tudunk támogatni!", „ Köszönjük, hogy vagy! Veled vagyunk és ma igyekszünk táplálni a kitartásodat! Hálásak vagyunk a munkádért!" – ilyen buzdító és egyben köszönő üzenetek szerepeltek azokon a csomagokon, melyek a Magyar Vöröskereszt Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Szervezete közvetítésével érkeztek a napokban a Hetényi Géza kórházba.
A járvány idején sorra juttatják el az intézetbe a nagylelkű adományokat. A jó szándékú segítők ily módon szeretnék kicsit könnyebbé tenni az egészségügyi dolgozók számára az áldozatos munkát. Legutóbb a legnagyobb segélyszervezet közvetítésével reggeli granola-csomagot kaptak  a Hetényi Géza Kórház munkatársai a Hesters'Life és a SiposPack Kft-től.
A Vöröskereszten keresztül a Kórház gyermekosztályára sok-sok finom csokoládé is érkezett, a gyerekek legnagyobb örömére.