KEHOP-5.2.11.-16-2017-00126

napelemek telepítésével korszerűsödik a Rendelőintézet

KEHOP-5.2.11.-16-2017-00126 „Fotovoltaikus rendszerek telepítése a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet épületein”

Közel 180 millió forintos uniós támogatásnak köszönhetően a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet újabb épületein alakítanak ki korszerű és környezetkímélő napelemes rendszereket. A projekt keretében a beruházás I. üteme a Rendelőintézetben 2018. július 23-tól elkezdődik a napelemes rendszer felszerelésével, mely közel 30 millió forintos uniós támogatással valósul meg. A kivitelezés befejezésének várható időpontja 2018. augusztus 31.

Újabb napelemek telepítésével korszerűsödik a Hetényi Géza Kórház energia ellátása

Közel 180 millió forintos uniós támogatásnak köszönhetően a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet újabb épületein alakítanak ki korszerű és környezetkímélő napelemes rendszereket. Az intézet már a korábbi években is végzett hasonló fejlesztéseket így energia felhasználását már jelentős részben megújuló energiaforrásokkal biztosítja. Az új rendszereknek köszönhetően nem csak a intézet energiaellátása korszerűsödik, de jelentősen csökken a környezeti terhelés is.